baner 1 1

×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/www/opstinaisg.net/images/Slike-vijesti/biosko_polaganje_vijenaca

×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Slike-vijesti/biosko_polaganje_vijenaca

Danas je u Gornjem Biosku održan parastos i položeni su vijenci borcima poginulim u posljednjem odbrambeno-otadžbinskom ratu.

Mladost Istočnog Starog Grada, predstavnici KUD-a „Crepoljsko“, ukrasili su ovaj događaj, te su ovim povodom i prvi put javno nastupili.

Događaju su prisustvovali načelnik opštine Istočni Stari Grad, Bojo Gašanović, predsjednik Skupštine opštine Istočni Stari Grad, Stevan Sanda, predsjednik Boračke organizacije opštine Istočni Stari Grad, Dragoljub Derikonja kao i mnogobrojni mještani.

{gallery}Slike-vijesti/biosko_polaganje_vijenaca{/gallery}